Apie
projektą

„Aukštupis“ – modernaus Senamiesčio atspindys šiuolaikiniame mūsų gyvenime. Parduodami butai bei komercinės patalpos yra paliestos Senamiesčio dvasios, tačiau tuo pačiu atitinka aukštus šių dienų standartus bei reikliausių pirkėjų norus.

Naujakuriai galės džiaugtis erdvės pojūčiu, kurį sukuria aukštos lubos bei mėgautis nuostabiais vaizdais, atsiveriančiais pro plačius, grindis siekiančius langus. Projekte taip pat numatyta įrengti laisvalaikio stogo terasą, kuria galės naudotis visi namo gyventojai.

Parduodamų butų plotai svyruoja nuo 43 iki 127 m2, tad kiekvienas atras savo poreikius atitinkantį būstą. Komforto mėgėjai už papildomą kainą galės įsigyti požemines parkavimosi vietas ir sandėliukus.
Krivūlės g. 9

Išskirtinė vieta

Mūsų projekto gatvė – Krivūlės, Subačiaus gatvės kaimynė. Tai neilga gatvė, apgyvendinta, bet ne taip tankiai. Pagrindiniai gatvės statiniai yra individualūs gyvenamieji namai. Čia puikus susisiekimas su Senamiesčiu, visas įžymias vietas galite pasiekti ir pėsčiomis – 5 minučių atstumu išsidėstę Šv. Onos bažnyčia, Bernardinų sodas, Tymo turgus ir Subačiaus apžvalgos aikštelė. O šalimais ramiai tekanti Vilnelė bus Jūsų ramybės uostas.

Paveldas

Projektas papuoštas vienu vertingiausių Senamiesčio palikimų. Namo gyventojai galės grožėtis ir iš arčiau susipažinti su name esančia senovinės krosnies istorija. Tai geriausiai išlikusi Vilniuje XVI-XVII a. trijų pakurų krosnis molio gaminiams kepti. Tokios krosnys yra vienos vertingiausių architektūros interjero paveldo objektų, atspindinčių kultūrinę laikmečio dvasią. Kadaise ja naudojosi mūsų protėviai žiesdami molio gaminius. Jums ji atkuriama, rekonstruojama ir demonstruojama.

XVI a. krosnis
Vaizdas nuo terasos

Terasa “Cityview”

Kadangi tai modernus Senamiestis, turime Jums naujieną. Namo stogas bus ne šiaip sau! Ant jo įrengiama moderni ir šiuolaikiška stogo terasa su pintais lauko baldais bendram gyventojų naudojimui. Čia galėsite grožėtis nuostabiais Senamiesčio vaizdais, atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos arba anaiptol, leisti linksmus vakarus su draugais kepsnių vakarėlyje. "City view" - modernaus Senamiesčio ingridientas.

A+ klasė

Aukšta statybų kokybė bei laiko patikrinta statytojo reputacija užtikrins Jums namų ilgaamžiškumą ir panaikins visus „galvos skausmus“ dėl didelių buto išlaikymo sąnaudų ar nuolatinio investavimo į gyvenimo kokybę.

2019 vasaris 2020 gegužė
Statybų pradžia / statybų pabaiga
Vizualizacija
Vizualizacija

Susidomėjote?
Nedelskite!

Suskubkite ir įsigykite butus geriausiomis sąlygomis jau dabar. Jų liko tik 17.

Išsirinkti

arba kreipkitės tiesiai į atstovą