Apie projektą

„Aukštupis“ – modernaus Senamiesčio atspindys šiuolaikiniame mūsų gyvenime. Parduodami butai bei komercinės patalpos yra paliestos Senamiesčio dvasios, tačiau tuo pačiu atitinka aukštus šių dienų standartus bei reikliausių pirkėjų norus.

Naujakuriai galės džiaugtis erdvės pojūčiu, kurį sukuria aukštos lubos bei mėgautis nuostabiais vaizdais, atsiveriančiais pro plačius, grindis siekiančius langus. Projekte taip pat numatyta įrengti laisvalaikio stogo terasą, kuria galės naudotis visi namo gyventojai.

Parduodamų butų plotai svyruoja nuo 43 iki 127 m2, tad kiekvienas atras savo poreikius atitinkantį būstą. Komforto mėgėjai už papildomą kainą galės įsigyti požemines parkavimosi vietas ir sandėliukus.

Terasa “Cityview”

Kadangi tai modernus Senamiestis, turime Jums naujieną. Namo stogas bus ne šiaip sau! Ant jo įrengiama moderni ir šiuolaikiška stogo terasa su pintais lauko baldais bendram gyventojų naudojimui.

Čia galėsite grožėtis nuostabiais Senamiesčio vaizdais, atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos arba anaiptol, leisti linksmus vakarus su draugais kepsnių vakarėlyje. "City view" - modernaus Senamiesčio ingridientas.

Įvažiavimas iš Subačiaus g.

Siekiant užtikrinti Jūsų patogumą bei norint išvengti kamščių, įvažiavimas į Jūsų namus įrengiamas iš Subačiaus g. Galėsite netrugdomai bei saugiai išsukti iš Subačiaus kelio ir įvažiuoti į daugiabučio parkavimosi alėją.

Mažos kaimynystės garantas

Siekiant užtikrinti Jums ramybę, privatumą ir komfortą, daugiabutyje suprojektuoti tik 24 butai ir 3 komercinės patalpos.

Nedidelė kaimynystė leis sukurti stiprią bei aktyvią bendruomenę, kurioje neabejojame, rasite naujų šeimos draugų bei linksmą kompaniją vaikams žaidimo aikštelėje.

Vitrininiai langai

Jog Senamiesčio ir parko vaizdai Jums būtų dar ryškesni ir atviresni, projekte montuojami vitrininiai langai. Erdvės pojūčio, šviesos ir įspūdingų vaizdų garantas Jums po kojomis!

Namo teritorija

Daugiabutis aptvertas tvora, įrengtos kameros, kodiniai praėjimo varteliai, apšvietimas. Jūsų mažiesiems namo kieme įrengta vaikų žaidimų aikštelė. Visas kiemas uželdintas veja ir augalais.

Išskirtinė vieta

Mūsų projekto gatvė – Krivūlės, Subačiaus gatvės kaimynė. Tai neilga gatvė, apgyvendinta, bet ne taip tankiai. Pagrindiniai gatvės statiniai yra individualūs gyvenamieji namai.

Čia puikus susisiekimas su Senamiesčiu, visas įžymias vietas galite pasiekti ir pėsčiomis – 5 minučių atstumu išsidėstę Šv. Onos bažnyčia, Bernardinų sodas, Tymo turgus ir Subačiaus apžvalgos aikštelė. O šalimais ramiai tekanti Vilnelė bus Jūsų ramybės uostas.

Paveldas

Projektas papuoštas vienu vertingiausių Senamiesčio palikimų. Namo gyventojai galės grožėtis ir iš arčiau susipažinti su name esančia senovinės krosnies istorija. Tai geriausiai išlikusi Vilniuje XVI-XVII a. trijų pakurų krosnis molio gaminiams kepti.

Tokios krosnys yra vienos vertingiausių architektūros interjero paveldo objektų, atspindinčių kultūrinę laikmečio dvasią. Kadaise ja naudojosi mūsų protėviai žiesdami molio gaminius. Jums ji atkuriama, rekonstruojama ir demonstruojama.

A+ klasė

Aukšta statybų kokybė bei laiko patikrinta statytojo reputacija užtikrins Jums namų ilgaamžiškumą ir panaikins visus „galvos skausmus“ dėl didelių buto išlaikymo sąnaudų ar nuolatinio investavimo į gyvenimo kokybę.

2019 vasaris 2020 gegužę įsikurkite naujuose namuose!

Rangovai

Susisiekite su mumis

Karina Paulauskaitė

Pardavimų atstovė

+370 611 78376 karina@aukstupis.lt

Mieli pirkėjai,

Jūsų vizitui projektas atviras kiekvieną

ketvirtadienį 12-15 val. Kviečiame išankstinei registracijai apžiūrėti Jus dominančius butus!

Registruotis